آموزش عکاسی و ویرایش عکس با نرم افزار فتوشاپ

علاقه به ثبت وقایع در قالب عکس همیشه وجود داشته ولی با پیشرفت گوش های موبایل امکان عکسبرداری حرفه ای نیز فراهم شده است. در این دوره نوجوانان تنها با کمک گوشی های همراه یاد می گیرند چگونه مشابه یک عکاس حرفه ای و با دوربین های گران قیمت، عکس های هنری و حرفه ای بگیرند و در نرم افزار فتوشاپ عکس های خود را روتوش(ادیت) نمایند. (ثبت نام کنید)

فتوشاپ مقدماتی

دانش آموزان در مقطع متوطه اول و دوم و همچنین سال های آخر مقطع دبستان، در اغلب پروژه های درسی یا فعالیت های فوق برنامه نیازمند طراحی پوستر، ویرایش عکس، طراحی روزنامه دیواری و … هستند. این دوره به هدف توانمند کردن و بی نیازی دانش آموزان به کمک والدین در انجام این امور برگزار می گردد. (ثبت نام کنید)

پرورش تفکر خلاق و مفاهیم برنامه نویسی با Scratch

رشد روزافزون برنامه های کامپیوتر و نیاز بازار کار به متخصصان برنامه نویسی، باعث شده که اولین انتخاب رشته دانشگاهی و همچنین پرتقاضاترین شغل؛ مهندسی کامپیوتر و برنامه نویسی باشد. برنامه نویسی چیزی جز درک و منطق حل مسئله در کنار تسلط به زبان برنامه نویسی نیست. آنچه که به عنوان زیربنا برای رسیدن به این هدف مهم می باشد، خلاقیت در حل مسئله است. در دوره تمرکز بر پرورش خلاقیت و توانایی درک، توصیف و حل مسئله در قالب بازی سازی در اسکرچ می باشد.(ثبت نام کنید)

کارگاه آموزشی طراحی کتاب های مصور

پرورش خلاقیت نوجوانان در ترکیب متن و تصویر برای بیان احساسات به گونه های مختلفی می تواند بروز خارجی پیدا کند. یکی از این روشها طراحی و تالیف کتاب های مصور ( مانند کتاب های تن تن) می باشد. این کتاب ها الزاما کتابهای قطور و چندید صفحه ای نیستند بلکه می توانند در قالب چند برگ و صفحه باشند. این دوره را به علاقه مندان به نقاشی و داستان سرای توصیه می کنیم. (ثبت نام کنید)

پرورش فن بیان به کمک بازی های آوازی نمایشی

هدف این دوره افزایش اعتماد به نفس و روحیه خودباوری در نوجوانان، توانمندسازی و بهبود بخشی مهارت های کلامی، ارتقا و توسعه ی مهارت های مربوط به زبان بدن و نوع بیان و در نهایت کمک به نوجوانان جهت صداسازی و پرورش صدا و توسعه ی مهارت های سخنوری می باشدکه با توجه به گروه سنی شرکت کنندگان، دوره در قالب بازی های آوازی و نمایشی برگزار خواهد شد.(ثبت نام کنید)

مهارت های کار با کامپیوتر

شناخت اصولی کامپیوتر و توانایی بهره مندی از امکانات سیستم عامل ویندوز و نرم افزارهای word, power point, excel و همچنین به کارگیری صحیح مرورگرهای اینترنت در جستجو و یا دریافت و ارسال ایمیل، ضرورتی انکار ناپذیر برای نوجوانان است. علاوه بر اینکه تسلط به این نرم افزار ها در حین تحصیل بسیار لازم است؛ متاسفانه ضعف ناشی از استفاده غیر اصولی از این نرم افزارها بعضا خود را هنگام شروع به اشتغال و کار حرفه ای جوانان بروز می دهد که آن زمان کمی دیر است.(ثبت نام کنید)

مهارت های کار با کامپیوتر

شناخت اصولی از کامپیوتر و توانایی بهره مندی از امکانات سیستم عامل ویندوز و نرم افزارهای word,powrpoint,excel و همچنین به کارگیری صحیح مرورگرهای اینترنت در جستجو و یا دریافت و ارسال ایمیل، ضرورتی انکار ناپذیر برای نوجوانان گروه سنی ۱۰ تا ۱۷ است. علاوه بر اینکه تسلط به این نرم افزار ها در حین تحصیل بسیار لازم است، متاسفانه ضعف ناشی از استفاده غیر اصولی از این نرم افزارها بعضا خود را هنگام شروع به اشتغال و کار حرفه ای جوانان بروز می دهد که آن زمان کمی دیر است. (ثبت نام کنید)

آشنایی با ابزار های پرکاربرد تولید محتوا با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا انقلاب دهه جدید؟! هوش مصنوعی چیست؟ در حال حاضر من نوجوان چه استفاده های می توانم از هوش مصنوعی برای پیشرفت علمی و تجربی خود داشته باشم؟ اطلاع از این موضوعات برای هر نوجوانی از نان شب واجب تر است. (ثبت نام کنید)

آشنایی با مبانی برنامه نویسی با PYTHON- پایه (گروه ۱۲ تا ۱۴ سال)

باتوجه به سطح علمی و تسلط به مفاهیم ریاضیات و حل مسئله در نوجوانان، می توان افزایش خلاقیت در پیاده سازی روش های حل مسئله و برنامه نویسی را برای این گروه سنی در قالب زبان های برنامه نویسی آموزش داد. زبان برنامه نویسی پایتون از جمله زبان های محبوب و انتخاب اول برنامه نویسان در زمینه های مختلف به خصوص هوش مصنوعی است.(ثبت نام کنید)

فتوشاپ مقدماتی

دانش آموزان در مقطع متوسطه اول و دوم و همچنین سال های آخر مقطع دبستان، در اغلب پروژه های درسی یا فعالیت های فوق برنامه نیاز به طراحی پوستر، ویرایش عکس، طراحی روزنامه دیواری و … هستند. این دوره به هدف توانمندی دانش آموزان و بی نیازی شان از کمک والدین، در انجام تکالیف برگزار می گردد.(ثبت نام کنید)

کارگاه تولید انیمیشن با تکنیک های Stop motion & Cutout

نوجوانان با نقاشی گوشه ی دفتر و کتاب خود و به حرکت درآوردن صفحات، سعی در تولید انیمشین دارند. انیمیشن های دو بعدی با تکنیک های مختلفی ساخته می شوند. دو تکنیک نسبتا ساده و کارآمد که به صورت عکس برداری (با موبایل) از اشیا یا نقاشی و طرح صورت می پذیرد، در این دوره به علاقمندان تولید محتواهای انیمیشنی آموزش داده می شود(ثبت نام کنید)

کارگاه آموزشی طراحی کتاب های مصور

پرورش خلاقیت نوجوانان در ترکیب متن و تصویر برای بیان احساسات به گونه های مختلفی می تواند بروز خارجی پیدا کند. یکی از این روش ها طراحی و تالیف کتاب های مصور ( مانند کتاب های تن تن) می باشد. این کتاب ها الزاما کتابهای قطور و چندید صفحه ای نیستند بلکه می توانند در قالب چند برگ و صفحه باشند. این دوره را به علاقه مندان به نقاشی و داستان سرای توصیه می کنیم.(ثبت نام کنید)

تولید انیمیشن دوبعدی با استفاده از نرم افزارIllustrator و Aftereffect

انیمیشن دوبعدی به نوجوانان این فرصت را می دهد تا داستانها و شخصیتهای خود را خلق کنند و ایده های خود را به تصویر بکشند. در این دوره، نوجوانان با چگونگی تولید تصویرهای انیمیشنی دوبعدی، بر اساس ایده های ذهنی و به کمک نرم افزارهای Illustrator و Aftereffect آشنا خواهند شد. تسلط کافی به کاربری رایانه و مهارت های هنری برای شرکت کندگان در این دوره الزامی است. (ثبت نام کنید)

آموزش عکاسی و ویرایش عکس با نرم افزارPhotoshop

نقش و تاثیر غیرقابل تصور شبکه اجتماعی اینستاگرام و تغییری که این شبکه بر زندگی، کار و تجارت جامعه بشری ایجاد نموده است بر هیچکس پنهان نیست. اطلاع صحیح و کافی از توانایی ها، خطرات و استفاده اصولی از این شبکه اجتماعی، مهارتی است که می تواند علاوه بر حفظ امنیت و حریم خصوصیمان، ما را از مزایای این شبکه بیشتر بهره مند نماید. (ثبت نام کنید)

تفکر پازلی - راهکارهای خلاقانه تصمیم گیری بهینه در زندگی ( گروه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال)

پرورش خلاقیت، به نوجوانان کمک می کند تا در مواجهه با مسائل زندگی، دیدگاه متفاوتی داشته باشند و راه حل های بهتر و نوآورانه برای مسائل خود پیدا کنند. نوجوانان در دوره “تفکر پازلی” با مهم ترین تکنیک های تفکر خلاق، حل مسئله و تفکر انتقادی آشنا خواهند شد و در طول دوره آن ها را تمرین خواهند کرد تا بهترین تصمیمات را در زندگی خود بگیرند.(ثبت نام کنید)

فن بیان (گروه سنی ۱۲ تا ۱۴ سال)

از مهم ترین اهداف دوره فن بیان، افزایش اعتماد به نفس و روحیه ی خودباوری در نوجوانان، توانمندسازی و بهبود بخشی مهارت های کلامی، ارتقا و توسعه ی مهارت های مربوط به زبان بدن و نوع بیان و در نهایت کمک به نوجوانان جهت صداسازی و پرورش صدا و توسعه ی مهارت های سخنوری می باشد.(ثبت نام کنید)

زندگی در تئاتر (گروه سنی ۱۱ تا ۱۵ سال)

در این دوره قصد داریم حرف های نوجوان ایرانی را تبدیل به نمایش و ترانه کنیم و در میان ترانه ها، قصه هایی از نوجوان امروز ایرانی را به نمایش درآوریم و در پایان، نمایش و ترانه هایمان را برای تماشاچیان اجرا نماییم. نوجوانان در این دوره با فرایند تولید یک اثر نمایشی (از داستان سرایی و نمایشنامه نویسی تا بازیگری) آشنا خواهند شد. علاوه بر آموزش هایی در حوزه تئاتر، در این دوره، کار گروهی، خلاقانه و مسئولانه فکر و رفتار کردن را تجربه می کنیم. در واقع این دوره، فضایی برای تمرین کردن زندگی خواهد بود.(ثبت نام کنید)

میکرو اینفلوئنسرها: دوره جامع تولید محتوا

دوره میکرواینفلوئنسرها، به منظور ایجاد فضایی در جهت تبادل ایده ها و تجربیات میان نوجوانان علاقمند به حوزه های مختلف تولید محتوا و توسعه ی مهارت در تولید محتواهای نوآورانه طراحی شده است. در این دوره، مباحث اساسی و پیشرفته فیلمبرداری و ویدیوگرافی، تدوین ویدیو، ساخت پادکست و صداگذاری و همچنین طراحی کاور پست اینستاگرام به نوجوانان آموزش داده می شود.(ثبت نام کنید)

آموزش عکاسی و ویرایش عکس با نرم افزارPhotoshop

آموزش عکاسی به نوجوانان کمک میکند تا مهارتهای دیداری خود را تقویت کنند، به جزییات بیشتری در محیط اطراف خود توجه نمایند و تجربه ها و دیدگاه های خود را به شکل خلاقانه ای با دیگران به اشتراک بگذارند. در این دوره، مهارت های عکاسی و ویرایش عکس از فایل خام تا آماده سازی آن برای چاپ، آموزش داده می شود. در پایان دوره نیز نمایشگاه عکاسی از آثار منتخب و برتر دوره برگزار خواهد شد. نوجوانان با دارا بودن موبایل هوشمند و یا دوربین عکاسی خانگی با تنظیمات منوال، می توانند در دوره عکاسی شرکت کنند.(ثبت نام کنی)

آشنایی با مفاهیم شبکه های کامپیوتری و امنیت

وجود دنیای اینترنت و کامپیوتر، بدون زیر ساخت های شبکه و همچنین تامین امنیت کاربران ممکن نیست. شاید بتوان، متخصصین کامپیوتر را به دو دسته کلی برنامه نویسان و متخصصین شبکه تقسیم کرد. امروزه یکی از مشاغل مهم و پردرآمد “مدیر یا ادمین شبکه” است. حتی فارغ التحصیلان مهندسی کامپیوتر هم برای تسلط به این تخصص، نیازمند شرکت در دوره هایی هستند تا مهارت های لازم را کسب نمایند. نوجوانان گروه سنی ۱۵ تا ۱۷ سال علاقه مند به این زمینه، می توانند با شرکت در این دوره خود را آماده شرکت در دوره های تخصصی سطوح بالاتر نمایند. (ثبت نام کنید)

فتوشاپ مقدماتی

دانش آموزان در مقطع متوسطه اول و دوم و همچنین سال های آخر مقطع دبستان، در اغلب پروژه های درسی یا فعالیت های فوق برنامه نیاز به طراحی پوستر، ویرایش عکس، طراحی روزنامه دیواری و … هستند. این دوره به هدف توانمندی دانش آموزان و بی نیازی شان از کمک والدین، در انجام تکالیف برگزار می گردد. (ثبت نام کنید)

پیاده سازی و مدیریت سایت با وردپرس (WordPress)

بیش از ۴۰% وب سایت های فعال در دنیای اینترنت با استفاده از امکانات نرم افزار WordPress طراحی و پیاده سازی شده اند. بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و با کمک این نرم افزار می توانید در کمتر از سه ماه، اولین وب سایت خود را طراحی و در دنیای اینترنت پیاده سازی نمائید.(ثبت نام کنید)

راه اندازی فروشگاه اینترنتی: از عکاسی محصول تا فروش

با توجه به گسترش روزافزون کسب و کارهای اینترنتی و لزوم کسب مهارتهای لازم برای راه اندازی فروشگاههای اینترنتی، این دوره طراحی و ارائه می گردد. نوجوانان پس از شرکت در این دوره، با چگونگی پیاده سازی یک فروشگاه اینترنتی در وردپرس و همچنین اقدامات اولیه برای معرفی محصول، شامل عکاسی محصول و ویرایش عکس آشنا خواهند شد. (ثبت نام کنید)

تولید انیمیشن دوبعدی با استفاده از نرم افزارIllustrator و Aftereffect

انیمیشن دوبعدی به نوجوانان این فرصت را می دهد تا داستانها و شخصیتهای خود را خلق کنند و ایده های خود را به تصویر بکشند. در این دوره، نوجوانان با چگونگی تولید تصویرهای انیمیشنی دوبعدی، بر اساس ایده های ذهنی و به کمک نرم افزارهای Illustrator و Aftereffect آشنا خواهند شد. (ثبت نام کنید)

کارگاه تولید انیمیشن با تکنیک های Stop motion & Cutout

نوجوانان با نقاشی گوشه ی دفتر و کتاب خود و به حرکت درآوردن صفحات، سعی در تولید انیمشین دارند. انیمیشن های دو بعدی با تکنیک های مختلفی ساخته می شوند. دو تکنیک نسبتا ساده و کارآمد که به صورت عکس برداری (با موبایل) از اشیا یا نقاشی و طرح صورت می پذیرد، در این دوره به علاقمندان تولید محتواهای انیمیشنی آموزش داده می شود. (ثبت نام کنید)

کارگاه آموزشی طراحی کتاب های مصور

پرورش خلاقیت نوجوانان در ترکیب متن و تصویر برای بیان احساسات به گونه های مختلفی می تواند بروز خارجی پیدا کند. یکی از این روشها طراحی و تالیف کتاب های مصور ( مانند کتاب های تن تن) می باشد. این کتاب ها الزاما کتابهای قطور و چندید صفحه ای نیستند بلکه می توانند در قالب چند برگ و صفحه باشند. این دوره را به علاقه مندان به نقاشی و داستان سرای توصیه می کنیم. (ثبت نام کنید)

فن بیان (گروه سنی ۱۵ تا ۱۸ سال)

با توجه به گسترش روزافزون کسب و کارهای اینترنتی و لزوم کسب مهارتهای لازم برای راه اندازی فروشگاههای اینترنتی، این دوره طراحی و ارائه می گردد. نوجوانان پس از شرکت در این دوره، با چگونگی پیاده سازی یک فروشگاه اینترنتی در وردپرس و همچنین اقدامات اولیه برای معرفی محصول، شامل عکاسی محصول و ویرایش عکس آشنا خواهند شد.(ثبت نام کنید)

تفکر پازلی - راهکارهای خلاقانه تصمیم گیری بهینه در زندگی ( گروه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال)

پرورش خلاقیت، به نوجوانان کمک می کند تا در مواجهه با مسائل زندگی، دیدگاه متفاوتی داشته باشند و راه حل های بهتر و نوآورانه برای مسائل خود پیدا کنند. نوجوانان در دوره “تفکر پازلی” با مهم ترین تکنیک های تفکر خلاق، حل مسئله و تفکر انتقادی آشنا خواهند شد و در طول دوره آن ها را تمرین خواهند کرد تا بهترین تصمیمات را در زندگی خود بگیرند. (ثبت نام کنید)

مهارت های کار با کامپیوتر

شناخت اصولی کامپیوتر و توانایی بهره مندی از امکانات سیستم عامل ویندوز و نرم افزارهای word, power point, excel و همچنین به کارگیری صحیح مرورگرهای اینترنت در جستجو و یا دریافت و ارسال ایمیل، ضرورتی انکار ناپذیر برای نوجوانان است. علاوه بر اینکه تسلط به این نرم افزار ها در حین تحصیل بسیار لازم است؛ متاسفانه ضعف ناشی از استفاده غیر اصولی از این نرم افزارها بعضا خود را هنگام شروع به اشتغال و کار حرفه ای جوانان بروز می دهد که آن زمان کمی دیر است. (ثبت نام کنید)

آشنایی با ابزارهای پرکاربرد تولید محتوا با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا انقلاب دهه جدید؟! هوش مصنوعی چیست؟ در حال حاضر من نوجوان چه استفاده های می توانم از هوش مصنوعی برای پیشرفت علمی و تجربی خود داشته باشم؟ اطلاع از این موضوعات برای هر نوجوانی از نان شب واجب تر است.(ثبت نام کنید)

آموزش برنامه نویسی پایه با PYTHON (گروه سنی ۱۵ تا ۱۷ سال)

باتوجه به سطح علمی و تسلط به مفاهیم ریاضیات و حل مسئله در نوجوانان، می توان افزایش خلاقیت در پیاده سازی روش های حل مسئله و برنامه نویسی را برای این گروه سنی در قالب زبان های برنامه نویسی آموزش داد. زبان برنامه نویسی پایتون از جمله زبان های محبوب و انتخاب اول برنامه نویسان در زمینه های مختلف به خصوص هوش مصنوعی است.(ثبت نام کنید)

آموزش نقشه کشی ساختمان با نرم افزار AutoCad

تسلط به کامپیوتر و نرم افزارهای کاربردی هر رشته یک مهارت ضروری در بازار کار است. این دوره به هدف توانمندی دانش آموزان مشغول به تحصیل در رشته های نقشه کشی، معماری داخلی، معاری، ساختمان هنرستان ها و سایر علاقه مندان آشنا به ترسیم فنی برگزار می گردد.(ثبت نام کنید)